امیر جلال
امیر جلالمدیر گروه

خوش آمدید

مختصری از پگاهان

گروه فناوری اطلاعات پگاهان در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرد. پگاهان در حوزه تجارت الکترونیک و ارائه ایده های نو در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کند. پایه سازنده گروه  پگاهان دانشجویی است، پس مشخصه های جوانی، علم، انگیزه و نشاط را با سابقه فعالیت خود ادغام کرده ایم تا بتوانیم هر روز قدمی موثر و محکم در پیشبرد اهدافمان داشته باشیم.
Image

طراحی سایت

همان چیزی که برای معرفی خود نیاز دارید.

طراحی سایت و پورتال بر پایه نرم افزار مدیریت محتوای جوملا خدمتی است که نزدیک به یک دهه در گروه فناوری اطلاعات پگاهان جریان دارد و عامل اصلی شکل‌دهنده‌ی گروه پگاهان می باشد.
به کارگیری آخرین فنآوری ها در زمینه UI/UX، طراحی رسپانسیو، امکان اجرای تم های موجود یا طراحی و اجرای تم های اختصاصی سایت، طراحی سایت سازگار با آخرین تکنیکهای سئو و بهره مندی از زیرساخت امن و انعطاف پذیر نرم افزار جوملا، تجربه ی منحصر به فردی از سایت یا پورتال برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. همه ی این موارد به همراه  ثبت دامنه ی خوب و داشتن هاست مناسب، جایگاه ویژه ای به سازمان یا شرکت شما در عرصه ی وب خواهد داد.
Image
Image
Image
Image

مشاوره

با ایده های نو تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید.

اگر به دنبال تغییر هستید. اگر به دنیال تحول در کسب و کار خود هستید، کافیست به ما اعتماد کنید تا ایده های ناب حوزه کسب و کار شما را ارائه دهیم.
تحلیل
مرحله اول تجزیه و تحلیل کسب و کار است تا بهترین استراتژی را در پیش بگیریم.
ایده
مرحله دوم ارائه ایده و اجرای آن است. ما بهترین خواهیم شد.

جوملا

افزونه های تجاری جوملا

اگر از علاقه مندان به سیستم مدیریت محتوای جوملا هستید می توانید افزونه ها و قالب های مشهور و تجاری جوملا را از طریق بخش محصولات دریافت نمایید.
Joomshaper یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه و قالب های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات Joomshaper را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
قالب های Joomshaper براساس فریم ورک قدرتمند Helix ساخته شده اند. از معروفترین افزونه های Joomshaper نیز می توان به کامپوننت SP Page Builder اشاره کرد.
Joomlart یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه و قالب های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات Joomlart را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
قالب های Joomlart براساس فریم ورک قدرتمند T3 ساخته شده اند. از معروفترین افزونه های Joomlart نیز می توان به کامپوننت JA Page Builder اشاره کرد.
RSJoomla یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات RSJoomla را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد. از معروف ترین افزونه های RSJoomla می توان به موارد زیر اشاره کرد:
RSForm Pro
RSFirewall
RSTickets Pro
RSDirectory
Acyba دو کامپوننت قدرتمند مارکتینگ ارائه می دهد. AcyMailing که مربوط به ارسال و دریافت ایمیل و AcySMS که مربوط به ارسال پیامک می باشد. به جرات می توان گفت این دو افزونه بهترین در حوزه خود هستند. شما می توانید این دو کامپوننت را از بخش محصولات دریافت کنید.
اگر تمایل دارید یک اسلایدر قدرتمند برای سایت خود داشته باشید تنها کامپوننتی که می تواند تمام نیاز های شما را برآورده سازد چیزی نخواهد بود جز Smart Slider. این کامپوننت کاربردی را می توانید از بخش محصولات دریافت کنید.
Mijoshop
Sh404Sef
Google Structured Data
wbAMP
Ari Data Table
JSiteMap
Advanced Poll
Media Store
Gavick یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه و قالب های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات Gavick را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
Shape5 یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه و قالب های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات Shape5 را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
کامپوننت بی همتا برای طراحی یک شبکه اجتماعی با سیستم مدیریت محتوای جوملا.
Ad Agency Pro
iSEO Pro
Publisher Pro
Guru Pro
JoomlaBamboo یکی از معتبرترین ارائه دهندگان افزونه و قالب های حرفه ای جوملا می باشد. گروه پگاهان محصولات JoomlaBamboo را به صورت پک کامل و اورجینال به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
DTH Register
DTH SMS
DT Donate
DT Docusign
DTH Invoice

Instagram

Our Activities

Follow us on instagram to get lattest business template
Image
Image
Image
Image
Image
امیر جلال
امیر جلالمدیر
پگاه جدیدی
پگاه جدیدیتجارت الکترونیک
مهدی آهازان
مهدی آهازانطراح وب
سعید حسن آبادی
سعید حسن آبادیتجارت الکترونیک

همکاران

با همکاران پگاهان آشنا شوید

Telobal
Amesterida
Amesterida
Amesterida
Amesterida
Amesterida
Amesterida
Amesterida